Witamy

Jesteśmy grupą przyjaciół, którzy już od wielu lat zmierzają w tym samym kierunku. Pomysł stworzenia gabinetów fizjoterapii z prawdziwego zdarzenia narodził się już podczas pierwszego wspólnego szkolenia podyplomowego. Od tego czasu wciąż poszerzamy naszą wiedzę, poznając techniki i metody terapeutyczne, które stosujemy w naszych gabinetach.  Szkolenia w których uczestniczymy są prowadzone przez międzynarodowe organizacje fizjoterapeutów. Techniki badania i leczenia przez te organizacje rekomendowane, mają szerokie zastosowanie w gabinetach terapeutycznych na całym świecie.

Celem Rehab Koncept jest kompleksowe podejście do pacjenta, szczegółowa informacja o jego problemie, dobranie najlepszej metody terapii i przede wszystkim skuteczność.

Stawiamy na pełny profesjonalizm, oferując szeroki wachlarz metod terapeutycznych, które zyskały uznanie i są stosowane na świecie od wielu lat: między innymi: Terapię Manualną szkoły niemieckiej, Medycynę Ortopedyczna Cyriax, PNF i wiele innych.

Do naszych gabinetów Rehab Koncept zapraszamy pacjentów z problemami ortopedycznymi, neurologicznymi, a także kontuzjowanych sportowców.
Wiemy dobrze jak ból może utrudnić codzienne funkcjonowanie i jaką ulgę przynosi jego eliminacja.  Dla zainteresowanych medycyną niekonwencjonalną proponujemy Technikę Bowen, która ma szerokie zastosowanie i dużą skuteczność w wielu jednostkach chorobowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do zobaczenia w naszych gabinetach.

Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia
Terapeuci Rehab Koncept.